VSO houdt actie
Om ons ontwikkelingswerk te kunnen doen, hebben we veel donateurs nodig. Omdat we in Nederland nog niet zo bekend zijn, organiseren we huis-aan-huis wervingsacties.
Huis-aan-huis wervingsacties
In 2005 zijn we begonnen met het werven van nieuwe donateurs met huis-aan-huis acties. Door deze persoonlijke benadering kunnen we uitgebreid vertellen wat we doen en hoe we dat doen. Deze werkwijze is goedkoper en effectiever dan het voeren van een landelijke campagne.
Onze wervingskosten bedragen 19% (gemiddeld over de afgelopen drie boekjaren) en liggen daarmee ruim onder de norm die het CBF aanhoudt (dit is maximaal 25%).
De wervingsacties worden uitgevoerd door een gespecialiseerd bureau. Dit bureau heet Appco Group Support.
Voor elke wervingsactie hebben we de noodzakelijke vergunningen, welke je desgewenst kan opvragen.
We houden ons aan de gedragsregels voor Straatmarketing, die zijn opgesteld door de Dutch Dialogue Marketing Association (DDMA).
VSO bij je in de buurt?
Als we een huis-aan-huis actie houden, kun je hier lezen waar en wanneer we dat doen.
Onze wervers kom je in de volgende gemeenten tegen;
Amsterdam, Bloemendaal, Doesburg, Drachten / Smallingerland, Neder-Betuwe, Nijmegen, Purmerend, Tiel en Zwolle.
Heb je vragen of klachten over de werving? Bel ons op: 030-2320600 (bereikbaar op werkdagen van 09.00 tot 17.00). Je kan ook een email sturen: info@vso.nl.

